Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Lfs Mercedes Benz E500 Yaması

reklam

LFS İçin Mercedes Benz E500 Aracı Ekleme Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce
Live for speed oyunu için hazırlanmış olan Live for speed Mercedes Benz yaması ile oyun içerisine Mercedes Benz aracı ekleyerek yarış yapabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun içinde Mercedes Benz aracıyla yarışmaya ne dersiniz? 
 
Eğer cevabınız evet ise sitemizden güvenli bir şekilde Lfs Mercedes Benz Araba Yaması'nı indiriniz. Daha sonra basit bir kurulum işleminden sonra garajdan aracı seçiniz. 

Live for speed oyunu için hazırlanmış Lfs Mercedes Benz E500 Yaması ile oyuna Live for speed Mercedes Benz aracını yükleyebilirsiniz. Görünüş bakımından hoş olan bu arabayı ekleyerek keyifli yarışlara imza atabilirsiniz. 
 
Lfs Mercedes Benz E500 Yaması kurulumu ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken sitemizden indirmiş olduğunuz DDS klasöründeki dosyaları Live for speed oyununun bulunduğu dizineki  "LFS/DATA/DDS" konumunda bulunan klasörün içerisine yapıştırmaktır. 
 
Aynı şeyi ise VEH klasörü içinde uygulamanız gerekmektedir. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna giderek yapıştırma işlemini yapabilirsiniz
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
419
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,433
GELİŞTİRİCİ
Bilinmiyor
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.