Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

LimeWire
Dosya İndirme ve Güvenli Paylaşma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Önemli: LimeWire mahkemelik olduğu için programın kullanımı ve dağıtımı yasaklanmıştır. Bu yüzden indir.org olarak size aynı işlevi gören aşağıdaki programları öneriyoruz.

Ares - Müzik indirme programı
BearShare - Şarkı indirme programı
iMesh - Mp3 indirme Programı
FrostWire - Sınırsız Müzik

LimeWire programını kullanarak internet üzerinden dosya paylaşımını ve indirme işlemini hızlandırabilirsiniz. Yüksek hızlı dosya indirme işlemi dışında gelişmiş araça seçenekleri ile ön plana çıkan program en çok tercih edilen programlar arasında yer alıp LimeWire video, müzik, resim, program ve döküman gibi birçok istediğiniz çeşitli dosyalarını indirebilirsiniz. Dosya indrme işlemi dışında dosyalarınızı paylaşabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. 

İndirmiş olduğunuz multimedya dosyalarını dahili medya oynatıcı ile dinlemenize, oynatmanıza ve izlemenize imkan sağlayan program birçok dil desteğini içerisinde bulunduruyor. Arkadaşlarınızla dosya paylaşımını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına IP bağlantısını kurarak doğrudan dosya alışverişi gerçekleştirebilirsiiz. Tabi bu işlemi yapmadan önce IP bağlantısını kurmak için güvenlik dıvarınızın izin vermesi gerekiyor. 

Güvenli dosya paylaşımı için tercih edilen program ile dosya indirme işlemini yarıda bırabildiğiniz gibi kaldığınız yerden indirme işlemine devam ettirebiliyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.5.16
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
6,738
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.