Liri Browser

Liri Browser

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Materyal Arayüze Sahip Hızlı Tarayıcı

Liri Browser programı Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir internet deneyimi sunan tarayıcıdır. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olması dışında en çokta materyal bir arayüz bulundurmasıyla ön plana çıkıyor. 

Tarayıcılarından iyi bir görsel deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıları memnun edecektir. Materyal dizaynı ile dikkatimizi çeken tarayıcı minimal ve yüksek kullanışlığa sahip. İnternet gezintilerini daha keyifli bir hale getirmeniz için hazırlanan Liri Browser programı web sitelerini görüntüleme konusunda herhangi bir sorun yaşatmıyor. Chromium alt yapıya sahip olan Liri Browser tarayıcısı web standartlarını da desteklemektedir. 

Liri Browser'un en güzel özelliklerinden biri de aık kaynak kodlu olması. Bu sayede Liri'yi kullanarak uygulamanın kodlarına göz atabiliyor aynı zamanda kullanıcı gizliliğini ihlal eden bir kodun olmamasını da garantileyebiliyorsunuz. 

Farklı renk seçenekleri ve özelleştirilebilir temalara sahip olan Liri Browser gözünüze hitap edecek hızlı bir yapıya sahip başarılı bir internet tarayıcısı olduğundan dolayı denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
0.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,524
HEMEN İNDİR (33.36 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?