Little Nightmares

Little Nightmares indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Sıradışı Korku Oyunu

Farklı bir korku oyunu tecrübesi yaşamaya hazır mısınız?

Little Nightmares, Windows bilgisayarlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış korkularınızla yüzleşeceğiniz başarılı mekan tasarlamalarına sahip iyi bir oyundur. Güçlü bir atmosferin yer aldığı oyunda sıradışı bir oyun deneyimi ile oyunseverleri korku dolu anlar bekliyor. 

Sıradışı bir dünyanın kapılarının sonuna kadar açıldığı Little Nightmares oyununda The Maw adındaki çürümüş ruhların bir sonraki yemeklerini beklediği bir ara durak olarak düşünebiliriz. Biz ise bu dünyada mahkum olmuş Six adındaki ilginç bir kahramanın yerine geçip ilerlemeye çalışıyoruz. Oyun boyunca korkularımızla yüzleşiyor ve oyun içerisindeki farklı gizemleri keşfetmeye çalışıyoruz.

Oyunda kaçabilmek adına kendi korkularımızla yüzleşebiliyoruz. Keşfedilmeyi bekleyen ölümcül tehlikelerin yanından geçeceğimiz oyunda her an korku dolu anlar yaşıyoruz. Platform oyunu tarzında olan Little Nightmares oyununda Limbo'yu anımsatan sahneler görüyoruz. Ancak oyun 2 boyutlu değil, 3 boyutlu bir deneyim sunuyor.

Etkileyici bir atmosferin yer aldığı oyunda karşınıza çıkan bulmacaları çözmeli ve iyi bir mesafe katetmeniz gerekiyor. Engelleri aşabilmek için zaman zaman stratejik düşünmeniz gereken Little Nightmares oyununu Windows bilgisayarlarınızda denemenizi öneriyorum. 

Little Nightmares sistem gereksinimleri

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GTX 460 ekran kartı

- DirectX 11

- İnternet bağlantısı

- 10 GB boş depolama alanı

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,328
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?