Loadkit Download Manager

Loadkit Download Manager

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 10 İçin Hızlı ve Ücretsiz İndirme Yöneticisi

Loadkit Download Manager, Windows 10 bilgisayarınızda kullanabileceğiniz alternatif bir indirme yöneticisidir. Ücretsiz olarak sunulan Loadkit Download Manager programı her türlü dosyayı hızlı bir şekilde indirmenize imkan sağlamaktadır. Kolay kullanımlı olmasıyla ön plana çıkan programla sorunsuzca indirme yapabilirsiniz. İstediğiniz dışında indirmelerin gerçekleşmemesi için çeşitli özellikler bulunduran Loadkit Download Manager uygulaması özel kullanıcı adı ve şifre belirleyebilirsiniz. 

FTP, HTTP ve HTTPS protokollerinde dosya indirmeyi destekleyen program ücretsiz olmasına rağmen içerisinde çeşitli özellikler bulundurduğundan dolayı döküman, fotoğraf, video ve müzik dosyalarını indirmenize, indirmeleri durdurup devam ettirmenize, arka planda indirme yapmanıza, indirmeleri kuyruğa ekleme ve indirilenleri filtreleme imkanına sahipsiniz. 

Cortana desteği bulundurmayan Loadkit Download Manager uygulamas sınırlı sayıda indirme yapmanıza izin vermektedir. Eğer sizde Windows 10 bilgisayarınızda iyi bir indirme yöneticisine gerek duyuyorsanız Loadkit Download Manager'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Download Yöneticileri
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
4,454
HEMEN İNDİR (1.37 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?