Logo Design Studio indir
Logo Design Studio

Logo Design Studio indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Logo Design Studio programı hazır logolardan düzenleme yapmanıza ve kendi logolarınızı oluşturmanıza olanak sağlamaktadır. 

 
Program içerisinde yer alan yüzlerce hazır logodan dilediğinizi seçebilirsiniz. Levhalar, küreler, spor içerikli ifadeler, bayraklar, özel kullanımlar için özgü ifadeler, değişik yazı tipleri, ışıklandırma efektleri gibi birçok özellikte logo bulunmaktadır. 
 
İhtiyacınızı karşılayabilecek düzeyde bir program olduğunu söylemek mümkün. Kolay kullanıma sahip olan program ile aradığınız logolara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Logo Design Studio programının eksi yönü ise Türkçe dil desteği sunmuyor olmasıdır.

Fransızca  ve İngilizce dil desteği bulunduran program kurulum işlemini tamamladıktan sonra 25 tane kategori bulunduruyor. Bu kategorilerin bazıları seyahat, teknoloji, hayvanlar, sanat, çocuk, şirket gibi farklı alanlardır. Her kategoride işinize yarayabilecek yüzlerce logo bulunmaktadır.
 
Hazırlamış olduğunuz logoları JPEG, TIFF, PNG, WMF, BMP ve PDF formatlarında bilgisayarınıza kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
4.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,757
GELİŞTİRİCİ
Summitsoft Corporation
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?