Love and Dragons

Love and Dragons

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hikaye Odaklı Gizli Eşya Bulma Dedektif Oyunu

Windows tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Love and Dragons'da gizli objeleri bularak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Love and Dragons oyununda Miralda'nin arkadaşına gizem çözme yeteneğinizle sadece siz yardım edebilirsiniz. Hikaye odaklı olmasıyla oyun içerisinde etkileyici hikaye görmek isteyen oyunseverler için oldukça başarılı bir yapıya sahip. Klasik gizli obje bulma oyunlarından daha farklı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Miralda adında bulunan ejderhalar diyarında yaşayan bir bayanın arkadaşını okla vurulması sonucu gizem perdesini aydınlatmakla görevlendiriliyoruz. Love and Dragons oyununda olayın yaşandığı bahçeye adımınızı attığınız andan itibaren tehlikeli maceralar başlıyor. 

Love and Dragons oyununda diğer obje bulma oyunlarında olduğu gibi ustaca gizlenmiş olan objeleri bulmaya çalışıyoruz. Her bir eşya bizi kanıta doğru götürüyor. İlerlemenizi kolaylaştıracak olan Love and Dragons oyununda diyaloglar ne yazık ki yabancı dilde hazırlanmış. Oyun içerisinde beğenmediğim tek durum Türkçe dil desteğine sahip olmaması. Sürükleyici bir yapıya sahip olan Love and Dragons'u Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,437
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?