MiniTool Photo Recovery

MiniTool Photo Recovery indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Ücretsiz Silinen Fotoğrafları Kurtarma Programı

Mac işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz MiniTool Photo Recovery  programı sayesinde farklı sebeplerden dolayı silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan MiniTool Photo Recovery programı temel olarak farklı depolama birimlerindeki kayıp yada kendi elinizle sildiğiniz pişman olduğunuz o fotoğrafları geri getirebilirsiniz. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan MiniTool Photo Recovery programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dijital fotoğraf makinanızdan tutun USB belleklerinize kadar birçok cihazdan fotoğraf kurtarmanıza imkan sağlayan MiniTool Photo Recovery programının desteklediği cihazları aşağıdaki gibi sıraladım. 

Sabit disklerinizden, 
Kameralarınızdan, 
USB belleklerinizden, 
Hafıza kartlarınızdan. 

Belki bilerek sildiniz belki bilmeyerek belki de kazara sildiniz belki de transfer yapılırken yaşanılan sorunlardan yada elektrik kesintilerinden.. Sebebin ne olduğu önemli değil. MiniTool Photo Recovery programı ile ilk önce hangi depolama biriminden fotoğraf kurtarmak istiyorsanız o birimi seçiyorsunuz.

Kayıp dosya taraması yapılacak bölümü belirledikten sonra tarama işlemini başlatabilirsiniz. Dilerseniz arama sonuçlarını dosya türüne yada dosya boyutuna göre filtreleyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ses - Görüntü
VERSIYON
2.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac Mac OS
İNDİRİLME
3,346
HEMEN İNDİR (9.72 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?