Mad Tanks indir
Mad Tanks

Mad Tanks indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Tank Savaşları Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış farklı savaş modları bulunduran başarılı bir oyundur. Farklı haritaların yer aldığı mürettebat sistemini ile desteklenmiş olan Mad Tanks, online oyunlar arasında hızla popülerite kazanmış başarılı bir tank savaşı oyunudur. 

Tank savaşlarını seven Windows kullanıcıların seveceğine inandığım Mad Tanks oyununda önem verilen mürettebat sistemi diğer oyunlarda fazla bulunmuyor. Ancak burda kendi oynayış tarzınıza göre savaşa hazırlanıp o şekilde savaşabiliyorsunuz. 

Heyecanlı bir atmosferin yer aldığı Mad Tanks oyununda tüm dünyaya kendi tarzınızı gösterebiiyorsunuz. Stratejik tarafınızı hafifletip oyunculara daha çok şahsiyet yükleyecek özelliklerin eklenmiş olduğu Mad Tanks oyununda klasik bir PvP mantığı bulunuyor. Haritayı kendi isteğinize göre kişiselleştirebileceğiniz başarılı bir oyun olup Windows bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde oynamanız mümkün.

Campaign modu oynamak için farklı ve bir o kadar güzel bir seçenek olmuş. Oyunun kendi görevleri arasında savaşa çıkabildiğiniz Mad Tanks oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,142
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?