MakeMKV

MakeMKV

Son Güncelleme: 6 yıl önce

DVD, Blu-ray, HD-DVD, ISO Dosyalarını MKV'ya Dönüştürücü

Sahip olduğunuz DVD video, Blu-ray, HD-DVD, ISO dosyalarını özgür bir şekilde patent dönüşümü olmayan MKV formatına hızlı bir şekilde dönüştürün. MKV formatına video dönüştürmeyi kolaylaştıran küçük ancak etkili bir program olduğunu söylemek mümkün. İçerisinde fazla ayar bulundurmadığı için az tecrübeli bilgisayar kullanıcıları tarafından da rahatlıkla kullanılabilir olan programın kurulum prosedürü hızlı ve sorunsuzdur. Kullanıcılardan özel girdi istemez. 

MakeMKV programı nasıl kullanılır?
Öncelikle dönüştürmek istediğiniz DVD sürücünü seçin. İşlerinizi yapabilmeniz için açılır listeden yararlanabilirsiniz. Dönüştürme işlem oldukça basit bir şekilde ilerlemektedir. Dönüştürme seçeneğine tıklayıp çıkış dosyasını yani işlem bitince dosyanın nereye kaydolmasını istediğinizi seçin. Kayıt işleminiz gerçekleştiği zaman programla olan işiniz bitmiş demektir. Basit bir program olup işine odaklanmıştır.

Kaliteli video sunarak hızlı ve hatasız bir şekilde dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz. Şaşırtıcı derecede düşük CPU ve RAM kullanır bu nedenle hızlı bir işlem süresi izlenir. Diğer yandan MakeMKV programı kullanıcılara ses ve video parametrelerini yapılandırma gibi bir imkan sağlamıyor. Sadece dönüştürme için hazırlanmış program ile arabellek boyutunu MB olarak ayarlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
CD - DVD Araçları
VERSIYON
1.10.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,947
HEMEN İNDİR (10.2 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?