Marvel: Avengers Alliance 2

Marvel: Avengers Alliance 2

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Süper Kahramanlar Savaşıyor Oyunu

Windows işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Marvel: Avengers Alliance 2 oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Tablet ve bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz süper kahraman oyunu olup Yenilmez'lerde tanıdığımız süper güçlere sahip karakterleri bir araya getiren yapım ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş olup fazla yer kaplamamasıyla ön plana çıkıyor. 

Galaksinin Koruyucuları, Örümcek Adam, Yenilmezler, Daredevil ve daha nice süper kahramanların yer aldığı ekibimizi biran önce kurmamız gerekiyor. Baron Strucker, Ultron ve diğer kötülerin karşısında savaştığımız oyunda dünyayı kötülerden kurtarmaya çalışıyoruz. Sıra tabanlı başarılı grafiklerin yer aldığı aksiyon oyununda üç karakterimizi seçip ilerliyoruz. Üçe üç karşı karşıya geldiğimiz Marvel: Avengers Alliance 2 oyununda hamlemizi yaptıktan sonra karşı tarafın hamleye geçmesini bekliyoruz. 

Aynı zamanda oyun içerisinde karakterlerin yeteneklerini geliştirip onları daha iyi hale getirebilir yahut görünümlerini de kişiselleştirebilirsiniz. En iyi rol yapma oyunlarından biri olan Marvel: Avengers Alliance 2 oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,418
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?