Mass Effect 2

Mass Effect 2

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Galaksi Kurtarma RPG Aksiyon Oyunu

Aksiyon dolu bir oyuna hazır mısınız?

Windows işleitm sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Mass Effect 2 oyununda galaksiyi kurtarmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. 90 yıllardan bu yana birbirinden kaliteli rol yapma oyunları geliştiren BioWare'nin uzayda geçen başarılı bir oyunudur. 

Serini ikinci oyunu olup serinin ilk oyununda Shepherd ile birlikte galaksiyi istila etmek için mücadele veren Reapers'lara karşı büyük bir savaş veriyorduk ancak bu tehdide kesin bir son verilmiş değildi. Yeni oyunda ise savaşa kaldığımız yerden devam ediyor. 

Mass Effect 2 oyununda büyük bir mücadele veriyoruz. Yeni zırhlar, silahlar ve ekipmanlar ile gelen serinin 2. oyunundaki en büyük yenilik ise sağlık paketleri peşinde koşmuyoruz. Kahramanımız Mass Effect 2'de kahramanı iyileştirmek için zaman harcamıyor olup oyunun envanter sistemi bizlere silahlarımızı daha çabuk iyileştirme imkanı sağlamaktadır. 

Derin bir rol yapma imkanı sunan Mass Effect 2 oyununda etkileyici grafikler yer alıyor. Bu sayede kaliteli bir oyun deneyimi yaşamamız da kaçınılmaz oluyor. Oyunda kendi politik sorunlarımız ve takımdaki savaşçılarımız için iyi bir şekilde hareket etmemiz gerekiyor. Karşı karşıya kaldığımız diyaloglar ve alacağımız kararlar doğrultusunda hikayenin nasıl ilerleyeceğini yahut galaksinin nasıl şekilleneceği siz belirliyorsunuz. Galaksinin kaderi tamamen sizin elinizde. 

Mass Effect 2 Sistem Gereksinimleri
- Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 1.8 GHz Intel Core 2 Duo veya daha yüksek özelliklere sahip AMD işlemci

- Windows XP için 1 GB RAM, Vista ve üzeri için 2 GB RAM

- 256 MB video belleğe ve Pixel Shader 3.0 desteğine sahip ekran kartı (Nvidia GeFore 6800 serisi veya ATI Radeon X1600 Pro serisi)

- 15 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

- DirectX 9.0c

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,225
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?