Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Maxthon Cloud Browser
Hızlı İnternet Tarayıcısı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İnternet deneyiminize yeni bir renk getirmek istiyorsanız buyrun o zaman Maxthon Cloud Browser'a! Tamamen kişiselleştirilebilir yapısıyla ön plana çıkan başarılı bir internet tarayıcısı olup kısa zaman içerisinde gayet iyi bir hayran kitlesi oluşturmuştur. 

Yüksek hızda web deneyimi sunan Maxthon Cloud Browser son derece iyi bir performans sunuyor. Gayet hoş ve samimi bir arayüze sahip olan Maxthon Cloud Browser tarayıcısında yanlışlıkla kapattığınız pencereyi tekrar açmak için sadece geri al butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. 8 farklı arama motoru üzerinden arama yapmanıza imkan sağlayan Maxthon Cloud Browser yeni bir özel pencere açmanıza yada yeni oturum açma seçeneklerini de bünyesinde bulundurmaktadır. 

Herhangi bir web siteden hızlı bir şekilde ekran görüntüsü almanıza olanak sağlayan Maxthon Cloud Browser ihtiyaç ile dilerseniz ekranın tamamını dilerseniz ekranın belirli bir bölümünün de resmini çekebiliyorsunuz. 

Eğer sizde gelişmiş özelliklere sahip ve verimlilik konusunda iyi bir alternatif tarayıcısı arıyorsanız Maxthon Cloud Browser'ı denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.4.5.1000
BOYUT
1.49 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
5,893
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.