Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

McAfee AntiVirus Plus
Etkili Virüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Daha önce farklı isimlerle tanıtılmasına rağmen şimdilik McAfee AntiVirus Plus olarak kullanıcılarına iyi hizmet yolunda ilerleyen McAfee AntiVirus Plus programı güçlendirmiş olduğu yapı ile fazlasını vaad ediyor. 

Piyasasında oldukça iyi olan McAfee AntiVirus Plus programı daha önceki sürümüne göre 8 kat daha hızlı çalışmasıyla kullanıcıların gözdesi haline geliyor.. 

Bilgisayarınızdaki virüsleri yok edebildiği gibi PC koruması gelişmiş zararlı yazılımdan koruma ile truva atlarından tutun rootkitlere kadar zararlı olan tüm herşeyi engelleyebilmektedir. Gelişmiş tarama motoru sayesinde güvenli bir şekilde virüsleri engellemenize imkan sağlamaktadır. 

İnternet üzerinde birgünde onlarca site dolaşanlar için oldukça başarılı. Ziyaret etmek istediğiniz bazı zararlı siteler olabilir. Bu nedenle sitenin tehlikeli olup olmadığını kırmızı, yeşil ve sarı güvenlik derecelendirmelerinden görebilirsiniz. 

Hassas dosyaları güvenli bir şekilde imha ettiğinden dolayı sisteminize zarar vermez. Bilgisayarınızı yavaşlaran çöp dosyaları silerek sistem bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizde McAfee AntiVirus Plus programına ihtiyaç duyuyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2014
BOYUT
4.9 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,508
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.