Mezzmo

Mezzmo

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Medya Akışı Sağlama Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Mezzmo programı sayesinde müzik, video ve diğer medya dosyalarınızın akışını pratik bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Multimedya içerik akışı sağlayan program sunucu şeklinde bir yazılım çözümü sunmaktadır. Zahmetsizce müzik çalmanız, fotoğraf görüntülemenize ve film izlemeniz için mümkün olan Mezzmo programı medya kaynaklarını düzenlemenize yardımcı olmaktadır. DLNA özellikli cihazlarınız arasında veri akışı yapabilirsiniz. 

Fotoğraf, video ve müzik gibi dosyaları DLNA desteği olan televizyonunuzda yada blu-ray, oynatıcı, tablet, akıllı telefon, oyun konsolu oynatabiliyorsunuz. Türkçe olmak üzere çeşitli dil seçenekleri bulundurmaktadır. Popüler medya uzantıları ve altyazıları da desteklemektedir. Cihazlar arasında medya akışı yapmak için kullanabilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihaza dosyaları aktarmanıza yardımcı olmaktadır. Sony PlayStation 3, Microsoft Xbox 360, Samsung TV, Sony Bravia TV gibi cihazlarla sorunsuz çalışma göstermektedir. 

Kurulumu ve kullanımı kolaydır. Bilgisayarınızdaki tüm müzik, film ve fotoğrafları otomatik olarak bulmaktadır. iPhone, iPod,Audio CDs, iTunes, Windows Media Player ile sorunsuz bir şekilde dosyalarınızı oynatabilirsiniz. 

Eğer sizde evinizdeki tüm DLNA özellikli cihazlarda müzik, film ve fotoğraf akışı sağlamak istiyorsanız Mezzmo'yu kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Uygulamalar
VERSIYON
5.0.1.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,443
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?