Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Microsoft Edge
Hızlı İnternet Tarayıcısı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Microsoft'un yıllar sonra vermiş olduğu radikal bir karar sonrasında Internet Explorer'ın yerine getirmiş olduğu Microsoft Edge tarayıcısıyla internet üzerinde hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. İnternet gezintinizi farklı bir boyuta taşıyan Microsoft Edge hızlı bir internet tarayıcısıdır. 

Uzun zamandır Google Chrome ve Mozilla Firefox ile olduğu yarış içerisinde sürekli gerişe düşen Internet Explorer'ın kaderini Microsoft Edge'nin değiştirmesi bekleniyor. 

Gelişmiş özellikleri ve yepyeni arayüzü ile öne çıkan Microsoft Edge tarayıcısı özellikle içerisinde bulunan sesli asistan Cortana'yla dikkat çekiyor. Bu sayede internet tarayıcısı kullanıcıları dijital asistan Cortana'dan da geri kalmamış oluyor. 

İçerisinde web notları özelliği bulunan Microsoft Edge tarayıcısı internet üzerindeki yazıları not olarak almanıza ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak sağlıyor. 

Blog, makale, haber ve okuma ile ilgili tüm içerikleri kolay bir şekilde okumanıza imkan sağlayan Microsoft Edge tarayıcısı aynı zamanda daha sonra okumak istediğiniz içerikleri de okuma listenize eklemenize olanak sağlıyor. 

Gelişmiş özellikleri ile ön plana çıkan Microsoft Edge tarayıcısını Windows bilgisayarınızda deneyerek internet deneyimizi daha iyi hale getirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
20.10162.0.0
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
17,220
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.