Microsoft Edge

Microsoft Edge

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Microsoft'un yıllar sonra vermiş olduğu radikal bir karar sonrasında Internet Explorer'ın yerine getirmiş olduğu Microsoft Edge tarayıcısıyla internet üzerinde hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz. İnternet gezintinizi farklı bir boyuta taşıyan Microsoft Edge hızlı bir internet tarayıcısıdır. 

Uzun zamandır Google Chrome ve Mozilla Firefox ile olduğu yarış içerisinde sürekli gerişe düşen Internet Explorer'ın kaderini Microsoft Edge'nin değiştirmesi bekleniyor. 

Gelişmiş özellikleri ve yepyeni arayüzü ile öne çıkan Microsoft Edge tarayıcısı özellikle içerisinde bulunan sesli asistan Cortana'yla dikkat çekiyor. Bu sayede internet tarayıcısı kullanıcıları dijital asistan Cortana'dan da geri kalmamış oluyor. 

İçerisinde web notları özelliği bulunan Microsoft Edge tarayıcısı internet üzerindeki yazıları not olarak almanıza ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak sağlıyor. 

Blog, makale, haber ve okuma ile ilgili tüm içerikleri kolay bir şekilde okumanıza imkan sağlayan Microsoft Edge tarayıcısı aynı zamanda daha sonra okumak istediğiniz içerikleri de okuma listenize eklemenize olanak sağlıyor. 

Gelişmiş özellikleri ile ön plana çıkan Microsoft Edge tarayıcısını Windows bilgisayarınızda deneyerek internet deneyimizi daha iyi hale getirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
20.10162.0.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
17,990
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
erdoğan gündoÄ erdoğan gündoÄ 3 ay önce
sistemim microsoft Windows 10 edge açıyorum yandex brpwser çıkıyor nasıl düzeltirim