Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Minecraft Forge
Minecraft Mod Ekleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Minecraft oyuncularının sık sık karşılaştığı oyunun son sürümünde ortaya çıkan mod yükleyememe sorunların üstesinden gelebilmeniz için hazırlanmış başarılı bir uygulamadır. 

Kolay bir kullanım sunan Minecraft Forge uygulaması ücretsiz olarak sunulmamktadır. Minecraft Forge programını indirip kullanmaya başladıktan sonra Minecraft'ınızı istediğiniz görünüme hemen kavuşturabiliyorsunuz.

Minecraft Forge programının kullanımı hakkında ise şunları diyebilirim. Programı açtıktan sonra Minecraft kurulumunuz üzerinde gerçekleştirilecek olan değişiklikler sayesinde yeniden mod yüklemek mümkün bir durum haline geliyor. Daha sonra birkaç adımda tüm işlemlerinizi daha kolay bir hale getirebiliyorsunuz. Çeşitli modların yer aldığı uygulamada Minecraft sürümü ile ilgili yaşadığınız uyumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Her ne kadar başarılı bir uygulama da olsa uygulama ile oyun sürümü uyumsuzluk yaşarsa diye yedek almanızı öneriyorum. Zira bazı mod geliştiricileri Minecraft'ın son sürümlerine yapılan güncellemelerde bazı gecikmeler olabiliyor. Bu nedenle sıkıntı yaşayabilirsiniz. 

Eğer sizde sıkı Minecraft oyuncularındansanız Minecraft Forge uygulaması ile oyunun oynayışından tutun grafik modlarına kadar pek çok konuda oyunu geliştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
10.13.0.1180
BOYUT
2.88 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,314
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.