Mini Golf Buddies

Mini Golf Buddies indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Golf Oyunu

Mini Golf Buddies oyununda topu deliğe göndermek sandığımız kadar kolay değil!

Topu ince hesaplamalar yaparak size verilmiş olan sürede deliğe göndermeniz gerekiyor. Ancak bu iş sandığımız kadar kolay olmayabilirsiniz. Windows bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Mini Golf Buddies oyunu düşük boyutlu olmasına rağmen yüksek dozda eğlence sunuyor.

Ücretsiz olarak sunulan golf oyunu farklı bir oynanış biçimi sunuyor. Windows platformuna geldiğimiz zaman evrensel olarak yani hem bilgisayarda hem de telefonda oynanabilen bir golf oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 3 boyutlu mini golf oyunu her ne kadar beklediğimiz kadar iyi görseller bulundurmuyor olsa da oynanış bakımından beklentilerimizi karşılıyor. Türkçe dil desteğine sahip  olan Mini Golf Buddies oyununda tek atış hakkımızdan ziyade istediğimiz kadar atış yapma şansımız bulunuyor. Ancak deliğe topu göndermek o kadar kolay değil.

Gerçekçi bir yapıya sahip olup ciddi anlamda biçimsiz bir sahanın içinde oluyoruz. Çoğu zaman çarpıtarak sayı bulmaya çalıştığımız Mini Golf Buddies oyununda birden fazla deneme yapma imkanımız bulunuyor. Çünkü bu zeminde tek atışta topu deliğe sokmak olacak iş değil.

Web tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda atış yönünü ayarlayabilmek için sol yandaki atış hızını ayarlamak için ise sağ yandaki barı kullanmanız gerekiyor. Eğer sizde farklı bir golf oyunu oynamak istiyorsanız mutlaka Mini Golf Buddies'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Spor
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,245
HEMEN İNDİR (1.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?