MixPad Audio Mixer

MixPad Audio Mixer indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ses Karıştırma Mix Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış MixPad Audio Mixer programı sayesinde ses dosyalarnı mix olarak karıştırabilirsiniz. Ses dosyalarını karıştırmanıza yani mix olarak tanımlanan başarılı bir ses karıştırıcı olup hemen hemen tüm popüler ses dosyalarını desteklemektedir. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan MixPad Audio Mixer programı profesyonel olarak kullanabileceğiniz tüm ses araçlarını bulundurmaktadır. Genellikle DJ'liğe ilgisi olan Windows kullanıcıların seveceğine inandığım MixPad Audio Mixer programı ile hazırlamış olduğunuz projeleri kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. 

RAW, MP3, ACC, AMR, FLAC, WAV, OGG gibi ses formatlarıyla düzenlemiş olduğunuz dosyaları kaydetmenize imkan sağlamaktadır. Demo olarak sunulan MixPad Audio Mixer programını 15 gün ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ses dosyalarını aynı zamanda direkt olarak CD'ye yazdırmanız da mümkün. Eğer sizde elinizde bulunan ses dosyalarını karıştırmak yani mix yapmak istiyorsanız MixPad Audio Mixer programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Ses/Görüntü Düzenleyiciler
VERSIYON
3.54
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,587
HEMEN İNDİR (1.19 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?