MKVToolNix

MKVToolNix

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Video Düzenleyici

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış MKVToolNix programı sayesinde video dosyalarınızı birleştirebilir, üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulan başarlı bir program olup MKV formatındaki videolarda kullanabilirsiniz. Son derece basit ve sade bir arayüze sahip olan MKVToolNix programı klasik dosya gezgininin dışında sürükle bırak yöntemi de bulundurmaktadır. Bu sayede video parçalarını, bölümlerini ve etiketlerini seçerek hızlıca düzenleyebilirsiniz. 

MKVToolNix programıyla videoların en-boy oranlarını değiştirebiliyorsunuz. Bu sayede ekranda genişletilmiş olan videolar ve uzatılmış görünen videoları da düzeltebiliyorsunuz. Videolarda istemediğiniz kısımları kırpmanız da mümkün. 

Videolarınızı parçalayarak farklı dosyalar halinde kaydetmenize imkan sağlayan MKVToolNix programı belli bölümleri boyut, süre gibi değerlere bağlı olarak ayırmanız mümkün. Eğer sizde video dosyalarınız üzerinde düzenleme yapmak istiyorsanız MKVToolNix programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Düzenleyiciler
VERSIYON
8.5.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,715
HEMEN İNDİR (13.31 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?