Moon Secure Antivirus

Moon Secure Antivirus

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Açık Kaynak Kodlu Antivirüs Programı

Windows bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Moon Secure Antivirus programı açık kaynak kodlu olmasıyla ön plana çıkan etkili bir hizmettir. Bilgisayarınızı zararlı dosyalardan kurtarmanıza imkan sağlayan Moon Secure Antivirus programı içerisinde çoklu virüs arama teknolojisiyle birlikte internet koruması, gerçek zamanlı antivirüs koruması ve rootkit koruması bulundurmaktadır. 

Ücretli programlarda bulunan tüm özellikleri ücretsiz olarak sunabilen Moon Secure Antivirus programı iyi bir motor kullanmaktadır. Virüs tabanına hızlı bağlantı gerçekleştirebilen Moon Secure Antivirus  programı hızlı bir çalışma göstermektedir. Taşınabilir sürücülerinize bulaşan virüsleri de analiz etmektedir. Bu sayede çıkarılabilir disklerinize bulaşan virüsleri ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Virüsleri tespit edebilen Moon Secure Antivirus  programı trojan ve spyware gibi zaarlı yazılımları bularak temizlemektedir. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olup hızlı bir yapıyla karşımıza çıkan Moon Secure Antivirus programını Windows bilgisayarınızda kullanarak virüsleri silebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
2.2.2.165
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,250
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?