Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Mouse Lock
Mouse Kilitleme Güvenlik Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Bilgisayarınızı bir ana parola ile kilitlemenize, fare imlecini engellemenize imkan sağlayan program özel verilerinizi kimsenin erişemeyeceği duruma getirmektedir.  Ayrıca hiç kimsenin dosyalarınıza ve özel verilerinize erişemediğinden emin olmak için Görev Yöneticisi'ni devre dışı bırakabilirsiniz. 

Mouse Lock programının amacı parolalarınızı ayarlayarak mönitörünüzü kilitlemek. Özellikle bilgisayarınızı birden çok kullanıcıyla paylaşıyorsanız önemli verileri çalmasını engellemek için kullanışlı bir seçenektir. 

Taşınabilir olmanın avantajları

Bu taşınabilir bir program olduğundan, Windows Kayıt Defteri'nde herhangi bir iz bırakmaz. Herhangi bir USB flash sürücüsünde veya diğer cihazlarda kopyalayabilir ve kurulum adımlarını atlamadan masaüstünüzde hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. 

Sezgisel düzen ve basit yapılandırma 

En az çabayla kullanım sunan temiz bir arayüze sahiptir. Sadece birkaç seçenek bulunuyor ve bu deneyimsiz olmayan kullanıcıların bile sadece birkaç tıklama ile yapılandırmayı öğrenebileceği anlamına gelir.  Mouse Lock, parolaları ayarlayarak bilgisayarınıza diğer kullanıcılara erişimi engelleme imkanı verir.

Program, fare imlecini kilitleyebilir, masaüstünüzde arka plan rengini gölgede bırakabilir ve fare imlecinizi ekranın ortasına yerleştirebilir. Masaüstüne erişmek için belirlenen şifrenin girmesi gereklidir.  Sonuçta, Mouse Lock, uzaktayken ekranınızı kilitlemenize yardımcı olmak için basit ancak etkili bir yazılım çözümü sunmaktadır. Sezgisel tasarım, çaylaklar ve profesyoneller için ideal bir araçtır.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.2
BOYUT
1.3 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,889
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.