Mouse Lock indir
Mouse Lock

Mouse Lock indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Mouse Kilitleme Güvenlik Programı

Bilgisayarınızı bir ana parola ile kilitlemenize, fare imlecini engellemenize imkan sağlayan program özel verilerinizi kimsenin erişemeyeceği duruma getirmektedir.  Ayrıca hiç kimsenin dosyalarınıza ve özel verilerinize erişemediğinden emin olmak için Görev Yöneticisi'ni devre dışı bırakabilirsiniz. 

Mouse Lock programının amacı parolalarınızı ayarlayarak mönitörünüzü kilitlemek. Özellikle bilgisayarınızı birden çok kullanıcıyla paylaşıyorsanız önemli verileri çalmasını engellemek için kullanışlı bir seçenektir. 

Taşınabilir olmanın avantajları

Bu taşınabilir bir program olduğundan, Windows Kayıt Defteri'nde herhangi bir iz bırakmaz. Herhangi bir USB flash sürücüsünde veya diğer cihazlarda kopyalayabilir ve kurulum adımlarını atlamadan masaüstünüzde hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. 

Sezgisel düzen ve basit yapılandırma 

En az çabayla kullanım sunan temiz bir arayüze sahiptir. Sadece birkaç seçenek bulunuyor ve bu deneyimsiz olmayan kullanıcıların bile sadece birkaç tıklama ile yapılandırmayı öğrenebileceği anlamına gelir.  Mouse Lock, parolaları ayarlayarak bilgisayarınıza diğer kullanıcılara erişimi engelleme imkanı verir.

Program, fare imlecini kilitleyebilir, masaüstünüzde arka plan rengini gölgede bırakabilir ve fare imlecinizi ekranın ortasına yerleştirebilir. Masaüstüne erişmek için belirlenen şifrenin girmesi gereklidir.  Sonuçta, Mouse Lock, uzaktayken ekranınızı kilitlemenize yardımcı olmak için basit ancak etkili bir yazılım çözümü sunmaktadır. Sezgisel tasarım, çaylaklar ve profesyoneller için ideal bir araçtır.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
2.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,853
HEMEN İNDİR (1.3 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?