Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

mp3DirectCut
Ses Dosyası Düzenleme ve Kesme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Piyasasında oldukça başarılı olan ses düzenleme programlarından biri olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ses dosyalarınız üzerinde ses kalitesinde herhangi bir sorun yaşamadan kalitesini kaybetmeden kesme, kopyalama ve düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan mp3DirectCut programı müziklerde, şarkılarda yada diğer ses dosyalarında istenmeyen kısımlar için hızlı bir şekilde kesme işlemini gerçekleştirmektedir. 

Kesme işlemini hızlı bir şekilde yapabilmenize imkan sağlayan mp3DirectCut programı ile MP3 dosyalarını düzenlerken ihtiyacınız olacak araçları bünyesinde barındırmaktadır. 

Programın bünyesinde bulunan bir diğer güzel özellik ise kaydedici ile oynatılan tüm kaynaklardan anlık olarak MP3 kaydı yapabilmesidir. Başka bir programa ihtiyaç duymadan mp3DirectCut programı ile ses kodlamasında bir değişiklik yapmayarak işlemlerinizi başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Layer yani katman seçeneği ile gelen mp3DirectCut programı kolay anlaşılır bir arayüze sahip olup duraklamaları tespit etmenize imkan sağlamaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.19
BOYUT
301.47 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,284
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.