Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Multi Virus Cleaner
Virüs Temizleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgisayarınızda Multi Virus Cleaner programını kullanarak veri tabandaki virüsleri hızlı bir şekilde silerek sisteminizi koruyabilirsiniz. İçerisinde bulunan çeşitli tarama seçeneklerini  kullanarak rahat bir şekilde ihtiyacınız olana kavuşursunuz. Hızlı tarama, özel tarama, derin tarama ve tam tarama seçeneklerinden birini kullanarak virüsleri bularak silmesini sağlayabilirsiniz. Casus dosyalar için oldukça başarılı olan program işini basit ve hızlı bir şeklde gerçekleştirmektedir. 

Ayrıca içerisinde bulundurmuş olduğu bellek tarama seçeneği ile seveceğinize inandığım Multi Virus Cleaner programını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Her düzeyde bilgisayar kullanıcısının rahat bir şekilde kullanabileceği bir program olup başarılı bir çalışma ortamı sunmaktadır. 6 binden fazla popüler ve en yeni virüsleri bulabilen Multi Virus Cleaner programı ile virüsleri alt edin. 

Unutmayın ki Multi Virus Cleaner programı virüsten koruma programı değil. Sadece sisteminizde bulunan virüsleri tarayabilen güçlü bir araç. Programı kullanabilmek adına sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
13.1.0
BOYUT
15.41 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,578
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.