MultiCloudBackup

MultiCloudBackup

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bulut Dosyalarını Tek Bir Hesapta Yönetme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz MultiCloudBackup programı sayesinde farklı bulut dosya depolama hesaplarınızı tek bir program üzerinde kullanıp dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup yönetim ikanı sunan ücretsiz bir yazılımdır. 

Sadece Windows değil aynı zamanda MAC versiyonları da bulunan MultiCloudBackup programı sayesinde istediğiniz dosyaları farklı bulut depolama hesaplarınız üzerinde yedekleyebilirsiniz. Dosya yedekleme işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilen MultiCloudBackup programı arka planda düzenli aralıklarda çalışma göstermektedir. 

Box, Dropbox, Google Drive ve daha birçok bulut depolama servisini destekleyen MultiCloudBackup programı bünyesine sürekli yeni servisleri dahil etmektedir. Tüm servislere ait olan hesaplarınızı tek bir yerden yükleme imkanı sunan MultiCloudBackup programı bulut depolama hesaplarınızı birleştirmenize imkan sağlıyor. 

Aynı zamanda özel olarak zaman atabldiğiniz dosyalarınızı istediğiniz tarihte otomatik olarak silerek daha fazla depolama alanına sahip olmanıza imkan sağlayan MultiCloudBackup online dosya yedekleme işiyle fazla ilgilenen kullanıcılar için oldukça başarılıdır. 

Basit bir kullanıma sahip olmasının dışında verilerinizi 128 bitlik şifreleme yöntemi ile koruyan MultiCloudBackup programı şifreniz olmadan diğer kullanıcılar hiç bir şekilde verilerinize giriş sağlayamıyor. 

Eğer sizde çoklu bulut depolama servisleri kullanıp dosyalarınızı tek bir yerde görmek istiyorsanız MultiCloudBackup programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya Paylaşımı
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,917
HEMEN İNDİR (25.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?