My WiFi Service Router Configurator

My WiFi Service Router Configurator indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

WiFi Ağı Oluşturma ve Yönetme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış My WiFi Service Router Configurator programı sayesinde kablosuz ağlarınızı yönetebilirsiniz. WiFi hizmetinizi yönetmenize imkan sağlayan etkili bir web uygulamasıdır. Eğer kablosuz ağınız için yapılandırılmış bir paket yoksa yahut kablosuz hotspot oluşturmak için başka bir seçeneğe gerek duyuyorsanız My WiFi Service Router Configurator programı bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. 

Hızlı ve kolay bir yapılandırma yapabilen My WiFi Service Router Configurator programı ilk önce WiFi servis hesabı oluşturmanızı istemektedir. Sezgisel bir arayüze sahip olduğundan dolayı zorlanmadan kullanabileceğinizi düşünüyorum. Temiz ve sade butonlardan program OpenWRT ve DD-WRT yönlendiricileri ile uyumlu bir çalışma göstermektedir. Ana penceresinde mevcut sürümleri ve uyumlu yönlendiricilerin listesini görüntülemektedir. Listede istediğiniz aygıtı bulamıyorsanız o zaman cihazınızın veri tabanının DD-WRT deskleyip desteklemediğini kontrol edebilirsiniz. 

Kablosuz bir hotspot oluşturmak için servis yönlendiciri ve yapılandırıcı bir programa gerek duyuyorsanız My WiFi Service Router Configurator'u mutlaka denemelisiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.10
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,148
HEMEN İNDİR (1.36 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?