Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Namaz Vakitleri
Windows 8 için Dünya Namaz Vakitleri Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 8 ve üzeri işletim sistemine sahip olan bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Namaz Vakitleri uygulaması Diyanet İşleri Başkanlığı'nın namaz vakitlerini dikkate alarak hazırlanmıştır. 

Özellikle bilgisayar başında olupta zamanın nasıl geçtiğini anlamayan ve bu nedenle namazını kaçıranlar için oldukça başarılı bir programdır. Benim severek kullandığım bir uygulama olup namazını aksatmadan kılmak isteyenlerin de tercihi olacaktır. 

Dilerseniz Türkiye'de olun dilerseniz de yurt dışında artık bu uygulama ile imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı vakitlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Uygulamada dilediğiniz şehrin namaz öğrenmeniz de mümkün. Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz Namaz Vakitleri uygulamasının arayüzü büyük yazılarla süslenmiş olup tek bir bakışta bile namaz vaktine ne kadar süre kaldığını görüntüleyebilirsiniz. 

Namaz vaktini göstermenin dışında günün hadisi de yer alıyor. Burda vakti zamanınında söylenmiş özlü sözler bulunuyor. 

Ayrıca güneşin doğuşundan 45 dakka önce okunan sabah ezanı ve güneş vakti için özel bir alarm seçeneği de bulunduruyor. Namaz Vakitleri uygulaması sürekli olarak güncellemesiyle de dikkat çekiyor. Eğer sizde namaz vakitlerini öğrenmek için faydalı bir uygulama istiyorsanız Namaz Vakitleri'ni deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,600
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.