NBA 2K14

NBA 2K14 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Gerçekçi NBA Basketbol Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış NBA 2K14 oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Gerçekçi bir basketbol tecrübesi yaşamanıza imkan sağlayan oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. İçerisinde yer aldığı gerçekçiliklerle ön plana çıkan oyun iyi bir basketbol simülasyonudur. 

Lisanslı takımların er aldığı NBA 2K14 oyununda prestijli bir basketbol liginde takım yönetimini yapabiliyorsunuz. NBA liginde mücadele edebileceğiniz gibi diğer modlarında antrenmanını yapabiliyorsunuz. Eğitimlere katılarak yeteneklerinizi geliştirmenize gereken NBA 2K14 oyununu tek başınıza oynayabildiğiniz gibi çoklu oyunculara karşı da oynayabiliyorsunuz. 

Fenerbahçe Ülker ve Anadolu Efes gibi takımlarımız da NBA 2K14 oyununda yer almaktadır. Oyun içerisinde bizi gururla temsil eden takımlarda da mücadele verebiliyoruz. Yunanistan, Rusya, İspanya, İtalya ve Litvanya gibi yıldız takımlar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. 

İçerisinde üst düzey grafiklerin yer aldığı NBA 2K14 oyununda etkileyici animasyonlar da bulunmaktadır. İnternet üzerinden diğer oyunculara karşı mücadele sergilemeniz de mümkün. Gelişmiş oyun dinamiklerine sahip olması nedeniyle NBA 2K14 oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,448
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?