NBA 2K16

NBA 2K16

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Gerçekçi Basketbol Simülasyonu

Windows kullanıcıları için hazırlanmış NBA 2K16 oyununda sizleri heyecan dolu anlar bekliyor. Basketbol sporunu sevenlerin hoşuna gidecek bir oyun. Son zamanlarda sahip olduğu yapı itibariyle ön plana çıkıyor. Gerçekçi grafikleri dışında oyun istatiskleri ve mekanikleri ise oldukça etkileyici. 

NBA'nın yıldızlarının ve takımlarının yer aldığı oyunda basketbolun efsanevi isimleri yer alıyor. Lisanslı takımlarda oynama imkanı suuyor. Michael Jordan'ın da yer aldığı oyunda nostaljik NBA takımları da oyunseverleri bekliyor. İçerisinde yeni bir kariyer moduna yer veren oyun farklı bir deneyim yaşamamıza yardımcı oluyor.

Bu mod ünlü yapımcı ve yönetmen Spike Lee tarafından hazırlanmıştır. NBA 2K16 oyununda seçeceğmiz kariyer modunda kendi oyuncumuzu oluşturabiliyorsunuz. Oyuncumuzu şöhret basamaklarına doğru ilerletmemiz de mümkün. 

Oyun içerisinde maç kazandıkça oyuncumuzu geliştirebiliyoruz. Haliyle daha çok maç kazanıp daha iyi yetenekler elde etmemiz gerekiyor. Hatta zaman zaman yeni takımlardan transfer teklifi dahi alabiliyoruz. Kariyer modu diğer rol yapma oyunu gibi ileryebiliyor.

Basın toplantıları yahut farklı diyaloglarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Oyuncumuzun kariyerinin nasıl ilerleyeceğini de biz belirliyoruz. Bu nedenle en iyisi olmak için iyi bir mücadele sarf etmemiz gerekiyor. Oyun bir önceki seriye göre daha kaliteli grafiklere sahip. Animasyonlar ve ses açısından iyi hale getirilmiş olan NBA 2K16 oyununda sizde heyecan dolu basketbol maçları yapabilirsiniz. 

Minimum Sistem Gereksinimleri
64 Bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi
SSE3 destekli Intel Core 2 Duo işlemci
2 GB RAM
DirectX 10.1 uyumlu 512 MB video belleğe sahip ekran kartı
DirectX 10
50 GB boş depolama alanı
DirectX 9.0 uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,420
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?