NBA Playgrounds

NBA Playgrounds indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

NBA Basketbol Oyunu

Sokak basketbolu deneyimine hazır mısınız?

Windows bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış NBA Playgrounds oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Basketbol oyunlarını özleyen Windows kullanıcıların seveceğine inandığım eğlenceli bir deneyim sunmaktadır. Sokak basketbolu maçlarına katıldığımız NBA Playgrounds oyununda havada uçarak yaptığınız çılgın smaçlarla son derece iyi bir deneyim yaşlıyorsunuz. Eğlence odaklı karşılaşmaların yer aldığı fantastik bir basketbol oyunudur 

Bu oyunda ikişlerli takım halinde maçlara çıkıyor ve dilerseniz çevirimdışı olarak yapay zekaya karşı maç yapabilir dilerseniz de oyunu aynı bilgisayar üzerinde 4 arkadaş ortak olarak oynayabilirsiniz. Yahut bu ikisini de yapmak istemiyorsanız online maçlara katılıp tüm yeteneğinizi diğer oyunculara karşı test edebilirsiniz. 

NBA Playgrounds oyununun en güzel tarafı ise oyunculara gerçek NBA takımlarına yer veriyor olmasıdır. Bununla birlikte oyuncular daha iyi bir deneyim yaşamış olacaktır. Oyun içerisinde maç kazandıkça yeni oyuncuların kilidini açmak mümkün olduğu gibi sahip olduğunuz oyuncuları da geliştirebiliyorsunuz. 

Basketbol alanında rakiplerinizle karşılaşacağınız son derece iyi bir deneyim sunan başarılı bir yapım olduğundan NBA Playgrounds'u Windows bilgisayarlarınızda denemenizi öneriyorum. 

NBA Playgrounds Sistem Gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi ve üst versiyonları (Oyun sadece 64 bit işletim sistemlerinde çalışmaktadır)

- 2.93 GHz Intel Core i3 530 işlemci

- Nvidia GeForce 630 GT ekran kartı

- 4 GB RAM

- 7 GB boş depolama alanı

- DirectX 11

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,052
HEMEN İNDİR (10.62 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?