Need for Speed Undercover indir
Need for Speed Undercover

Need for Speed Undercover indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Polis Kovalamacalı Yarış Oyunu

Need for Speed Undercover, serinin 12. oyunu olup Electronic Arts tarafından yayınlanmış başarılı bir yapımdır. Nefes kesen bir yarış oyunu olup diğerlerine göre konusu farklıdır. 

Şehir içerisinde yasa dışı olarak yarıştığınız için polislerden kaçmaya çalışıyorsunuz. Yalnız polisler sadece arkadamızda değil önümüzde de olabiliyor. Heyecanın biran olsun kesilmediği aksiyon öğelerinin de ön planda tutulduğu başarılı bir araba yarış oyunudur. 

Kovalamacaya girdiğimiz oyunda acımasız polisler biran olsun yakamızı bırakmıyor. Aksiyon dolu bir kaçışa başladığımız oyunda yüksek hızda yarışabiliyoruz. Gerçekçi grafiklerin yer aldığı oyun açık dünya tabanlıdır. Üç benzersiz şehirde otoyolda yeni bür dünya keşfettiğimiz oyunda kahramanlık sürüşleri devam ediyor. Tamamen yeni bir oyun motoruyla nihai sürüş ile şaşırtıcı hamleler yapabiliyorsunuz. 

Kaliteli grafiklerin ön plana çıktığı oyunda etkileyici sesler de sizi oyunun adeta bağımlısı yapacak. Polisler heran her yerden çıkabildiği için çok dikkatli olmanız gerekiyor. Karşı yoldan gelip önünüzü kesip sizi yakalamak isteyen polisler dışında tepenize çökmek için hızlı bir şekilde ilerleyen polis arabaları etrafınızı saracak. Aksiyonun hiç hız kesmediği oyununda direksiyonun başına geçerek hız deneyiminizi eğğer kanıtlamak istiyorsanız hemen indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

Need for Speed Undercover Sistem Gereksinimleri
Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows®, Windows XP (SP2), Windows Vista 
İşlemci: Intel Pentium 4 veya eşdeğer, 3.0 GHz veya daha hızlı 
Bellek: 5XP: 512 MB RAM / Vista: 1 GB RAM 
Grafik: 128 MB veya daha fazla, NVIDIA GeForce (6600 veya daha iyi); ATI Radeon (9500 veya daha iyi); Intel G45 Express Yonga 
Sürücüler: DirectX® 9.0c (dahil) ve en son video sürücüleri 
Sabit Disk: 6.0 GB boş alan 
Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Araba
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,500
HEMEN İNDİR (Bilinmiyor )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Canlı grafikler
  • Aksiyon dolu anlar
  • Gerçekçi bir sürüş deneyimi