NEF to JPG

NEF to JPG

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Nikon Raw Dönüştürme Programı

Nikon Raw görüntülerini hızlı bir şekilde dönüştürmeye ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış NEF to JPG programı ile JPG, BMP, GIF, PNG ve TIFF dosya formatına görüntüleri değiştirme işini gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğrafları harici bir uygulamada görüntülemenize yardımcı olmak için tasarlanmış kullanım açısından kolay bir programdır. 

Program adından da anlaşılacağı üzere Nikon Raw görüntülerini JPG formatına dönüştürmenize olanak sağlayan başarılı bir hizmettir. Fakat BMP, GIF, PNG ve TIFF uzantılarını isteyen kullanıcılar için de yardımcı oluyor. Basit bir düzenle standart bir arayüze sahip olan program sürükle bırak özelliğini desteklemiyor. Resimleri program içerisine aktarmak için dosya tarayıcısından yararlanabilirsiniz. Klasör görünümünü kullanarak dönüştürmek istediğiniz fotoğrafları seçebilirsiniz. Aynı anda birden fazla girdi ile çalışmak mümkündür. 

Buna ek olarak görüntüleri harici bir program görüntülemenize yardımcı olmaktadır. Kolay kullanımlı olup deneyim gerektirmez. Yapmış olduğum testler esnasında sorunsuz bir çalışma göstermiş olup dönüştürme işini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Çok az miktarda CPU kullandığından sisteminizi yormaz. Eğer sizde Nikon Raw fotoğraflarını dönüştürmek için iyi bir programa gerek duyuyorsanız mutlaka NEF to JPG'i ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ses/Görüntü Dönüştürücüler
VERSIYON
1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,703
HEMEN İNDİR (1.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?