NEOTOKYO

NEOTOKYO

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Online FPS Oyunu

Bol aksiyonun yer aldığı NEOTOKYO oyununda online olarak savaşmaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz NEOTOKYO oyununda yakın gelecekteki Japonya konu oluyor. 30 - 40 yıl sonrasını konu alan NEOTOKYO oyununda değişmiş bir dünya düzeni sizleri bekliyor.

Değişen dünya düzeninde hem siyasi hemde ekonomik etkenler Japonya'nın istikrarının bozulmasına neden olmuş durumda. Bu değişen dengeler sonucunda hem iç hem de dıştan hükümete baskı artıyor. Japonya içerisinde çıkan görüşlerden biri ise 2. Dünya Savaşı'nda olduğu gibi askeri güçle istikrarınını koruması gerektiğini, dış ülkeleri baskı altına alarak hakimiyetini silah gücüyle kalıcı kılması ön görülüyor. 

Oyunda bu görüşlerin sonucu olarak Japon ordusu darbe girişiminde bulunuyor ancak bu girişim kılpayı engelleniyor. Japon Hükümeti bu darbe denemesi sonucunda Group Six adında özel bir güvenlik timi oluşturuyor. Ordunun yapmış olduğu darbe girişmini sürdürmesi için ise Jinrai adlı askeri grup kuruluyor. 

NEOTOKYO oyununda ise Jinrai ve Group Six arasındaki çatışmalar konu edinmiş. Bunlardan birini seçerek çatışmaya başlamanız gerekiyor. Kaliteli grafiklerin ve etkileyici seslerin yer aldığı NEOTOKYO oyununu denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,387
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?