Nero Burning ROM

Nero Burning ROM

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

CD, DVD ve Blu-Ray Yazma Programı

Nero, uzun yıllardır CD ve DVD yazdırmak için geliştirilen ve en çok tercih edilen cd yakma programlarından biridir. Programın yapımcıları biraz değişikliğe gerek duyarak programın ismini Nero Burning ROM olarak değiştirdiler.

Bu yeni Nero sürümü Windows 8 ve üzeri işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmakta olup, eskiden olduğu gibi cd yazma işlemlerini çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Her ne kadar Windows ile birlikte CD yazma özelliği bulunsada bazı dosya formatlarını desteklemeyebilir. Aynı zamanda Windows disk yazma özelliği ince detaylarda ve hız konusunda Nero'nun biraz gerisinde kalmış.

Bu yüzden Nero Burning ROM 2015 sürümünü kullanarak daha sağlıklı bir şekilde disk yazabilirsiniz. Programın dikkat çeken özelliklerine baktığımız da başlıca CD, DVD, Blu-Ray gibi disklerin yazılması için destek verdiğini kolaylıkla görebilirsiniz.

Nero Burning ROM ile yazdırmak istediğiniz disk boyutu büyükse birden fazla diske bölerek bir çok diske yazdırabilirsiniz.

Eğer sizde bir CD, DVD ve Blu-Ray yazma programı arıyorsanız Nero Burning ROM sizin için en uygun yazılımdır diyebiliriz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
CD - DVD Araçları
VERSIYON
2015 16.0.03000
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,808
HEMEN İNDİR (1.48 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?