NetworkMiner

NetworkMiner

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ağ Trafiği Analiz Etme Programı

NetworkMiner ile ağdaki bilgisayarların bilgisine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış NetworkMiner programı genel olarak çoklu platformlarda kullanılabilecek adli analiz için kullanılmak üzere yaratılmıştır.

Bunun amacı ağına herhangi bir trafik göndermeden işletim sistemlerini, ana bilgisayar adlarını, oturumlarını yada açık portlarını tespit etmektir. Ağdaki bilgisayarlar hakkında ayrıntı almak adına kullanabileceğiniz NetworkMiner programı bağlı olan sistemlerin sayısını gösterir ve bunların her gibi için IP ve MAC adresleri bilgisine yer verir. 

Tüm ayrıntılar uygulamanın uygulamanında listeleniyor olup yeni bilgilere yer açmak amacıyla bu ekran temizlenebilir diğer görevler için ise uygulama kurmayı etkinleştirmek için yapılandırma paneli yer almaktadır.

NetworkMiner programı ile çalışmak zor bir iş değildir ancak bazı bilgileri anlamak için ağ hakkında birşeyler biliyor olmanız gerekir. Temel olarak ağ trafiğini analiz etmenize imkan sağlayan bu program işinizi göreceğinden Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Seçimsiz
KATEGORİ
Ağ (Network)
VERSIYON
2.1.1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,279
HEMEN İNDİR (1.5 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?