No70: Eye of Basir

No70: Eye of Basir

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Yerli Korku Oyunu

Yerli oyun stüdyosu tarafından geliştirilmiş harika bir oyuna ne dersiniz?

Uzun bir süredir Türkiye'nin oyun gündeminde yer alan oyun güzel bir videoyla çıkış yapı. Son derece iyi bir şekilde geliştirilmiş olan oyun birçok yenilikle neredeyse bambaşka bir oyuna dönüşmüş durumda. Son zamanlarda karşımıza çıkan en iyi Türk yapımı oyunlardan biri olmayı başaran oyun günümüzün oyun trendlerini yakından takip ediyor olup 15 Nisan 2017'de çıkış gerçekleştiriyor. 

Hikayesi bakımından oldukça etkileyici olan oyun grafikleri bakımından oldukça başarılı görünüyor. No70: Eye of Basir oyununun hikayesini de yapımcılar şu şekilde anlatıyor; 

"Çocukluklarını babaannesiyle birlikte 70 numaralı bir evde geçiren Aras ve Erhan, bu evin içerisinde yaşadıkları süre boyunca anlam veremedikleri bir takım paranormal olaylara maruz kalmışlardır. Babannelerinin ölümünden sonra evden ayrılan iki kardeş farklı hayatlar yaşamaya başlar. Aradan geçen 20 yılın ardından Erhan başarılı bir arkeolog, Aras ise bir kreatif direktör olmuştur. Erhan, bir sabah uyandığında evinde bir şeylerin değiştiğini fark eder. Araştırma yapıp neler olduğunu anlamaya çalışırken, bilinmeyen bir sebeple aniden ortadan kaybolur. Uzun süre kardeşinden haber alamayan Aras, Erhan'ı bulmak için onun izinden gitmeye karar verir. Fakat neler yaşayacağı hakkında hiç bir fikri yoktur."

Eğer sizde platform korku oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka No70: Eye of Basir'i mutlaka yaşamalısınız.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,393
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?