Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Norton Internet Security
Norton İnternet Güvenlik Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Norton Internet Security programı sayesinde internetteki tehditlere karşı bilgisayarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Norton Internet Security programı sayesinde olası güvenlik tehditlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Tasarım açısından oldukça başarılı olan Norton Internet Security programı spyware (casus), worm (solucan), trojan (truva atı), virüs gibi kötü niyetli yazılımlara karşı tam koruma sağlamaktadır. 

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamanıza imkan sağlayan Norton Internet Security programı aynı zamanda online işlem güvenliği için ise phishing olarak adlandırılan internet sitelerindeki kötü niyetli saldırı ve tuzaklara karşı da çeşitli önlemler bulundurmaktadır. 

Programda bulunan iki taraflı güvenlik duvarı uygulamasıyla optimize özelliğini kullanıp ağ güvenlik seçenekleri sunmaktadır. Dilerseniz evde dilerseniz de yolda internet kafelerde bile kullandığınız internetle bilgisayarınızı güvende tutabileceksiniz. Eğer sizde çevirim içi tehditlere karşı korunmak istiyorsanız Norton İnternet Security programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2015 22.5.4.24
BOYUT
79.88 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,262
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.