Norton Internet Security

Norton Internet Security

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Norton İnternet Güvenlik Programı

Norton Internet Security programı sayesinde internetteki tehditlere karşı bilgisayarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Norton Internet Security programı sayesinde olası güvenlik tehditlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Tasarım açısından oldukça başarılı olan Norton Internet Security programı spyware (casus), worm (solucan), trojan (truva atı), virüs gibi kötü niyetli yazılımlara karşı tam koruma sağlamaktadır. 

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamanıza imkan sağlayan Norton Internet Security programı aynı zamanda online işlem güvenliği için ise phishing olarak adlandırılan internet sitelerindeki kötü niyetli saldırı ve tuzaklara karşı da çeşitli önlemler bulundurmaktadır. 

Programda bulunan iki taraflı güvenlik duvarı uygulamasıyla optimize özelliğini kullanıp ağ güvenlik seçenekleri sunmaktadır. Dilerseniz evde dilerseniz de yolda internet kafelerde bile kullandığınız internetle bilgisayarınızı güvende tutabileceksiniz. Eğer sizde çevirim içi tehditlere karşı korunmak istiyorsanız Norton İnternet Security programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
2015 22.5.4.24
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,339
HEMEN İNDİR (79.88 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?