Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

OneDrive

reklam

Bulut Dosya Depolama ve Yedekleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Microsoft'un bulut depolama hizmeti OneDrive programı yeni ismiyle karşımıza. SkyDrive isim hakkı davasını kaybettiğinden dolayı OneDrive olarak değiştirilen programa giriş sağlamak için var olan SkyDrive hesabınızı kullanabilirsiniz. 

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı otomatik olarak OneDrive ile yedekleyebilirsiniz. Windows dışında mobil cihazlarınızda ve MAC işletim sistemli cihazlarınızda da kullanabileceğiniz bir hizmet olup oldukça iyi bir şekilde geliyor. 

Bilgisayarınızda yer alan dosyaları yedeklemek için iyi bir hizmet sunan OneDrive programı ile yedeklemiş olduğunuz dosyalarınıza başka cihazlardan erişmenin rahatlığını çıkarın. Kablo derdi yaşamanızın önüne geçen OneDrive programı Microsoft bünyesinde çalışmaktadır. 

Yedekleme için ideal olan OneDrive programı yüksek kapasiteli bir hizmet sunuyor. Önemli anlarınız OneDrive programı ile yedeklensin içiniz rahat olsun. Program ilk adımda kullanıcılarına 7GB'lık depolama alanı sunuyor. İstenildiği zaman 50, 100 ve 200 GB'lık ücretli depolama alanları satın alabiliyorsunuz. Servisin en güzel yanı ise arkadaşlarınıza tavsiye etmeniz durumunda her kabul eden kişi için 500 MB olmak üzere alan vermesidir. Bu durum 5 GB'a kadar ücretsiz depolama alanı sunmakta. 

Eğer sizde dosyalarınızı güvenli bir şekilde yedeklemek ve senkronize etmek istiyorsanız OneDrive hizmetini denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
17.0.2033.0115
BOYUT
5.76 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,183
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.