Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Paltalk Messenger

reklam

Görüntülü Görüşme Sohbet Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Milyonlarca kullanıcısı olan Paltalk Messenger programı sayesinde sesli ve videolu görüşmeler yapabilirsiniz. Kullanım açısından kolay olan program her düzey kullanıcıya hitap etmesiyle ön plana çıkıyor. Aynı sohbet odasında binlerce kişinin aynı anda videolu ve sesli sohbet yapabilmesine olanak sağlayan Paltalk Messenger programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

İnternet üzerinden videolu ve sesli görüşmeleri rahat bir şekilde yapmanıza imkan sağlayan Paltalk Messenger programı ile yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Sadece sesli ve görüntülü görüşme değil dilerseniz görüşmelerinize metin mesajlarıyla da devam edebilirsiniz. 

İstediğiniz sohbet odasını seçmekte özgürsünüz. Politika, ilişkiler, arkadaşlık, ekonomi, oyunlar, güncel gibi daha birçok başlığı içerisinde barındıran program sayesinde kendinize uygun olan kategoriyi seçmekle başlayabilirsiniz. Kendi profil sayfanızı oluşturabildiğiniz Paltalk Messenger programı aynı zamanda Yahoo!, AIM ve ICQ gibi hazır mesaj servisleri de bulundurmaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
10.2
BOYUT
1.13 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,200
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.