PanoramaStudio

PanoramaStudio indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Panoramik Fotoğraf Oluşturma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış PanoramaStudio programı sayesinde farklı fotoğrafları birleştirerek panoramalarınızı kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan PanoramaStudio programına fotoğraf eklemek için yapmanız gereken tek şey Import seçeneğini kullanmak.

Ardından panoramanızda kullanacağınız fotoğrafları ekleyip sıralamalarını değiştirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda PanoramaStudio programı odaklama mesafesini lens ve kamera yapısını parametreler bölümünden ayarlamanız mümkün. 

Panoramanızda kullanacağınız PanoramaStudio programı fotoğrafı otomatik olarak yeniden yapılandırabiliyor. Bu sayede tüm fotoğraflarınız eşit boyuta geliyor. Programın en güzel özelliği ise bu olsa gerek çüünkü tek tek yeniden boyutlandırma işiyle uğraşmıyorsunuz. Çalışmanızı bitirdikten sonra panoramalarınızı farklı şekillerde kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Dilerseniz klasik bir panorama olarak kaydedebilirsiniz. 360 derecelik panoramik fotoğraflar elde etmek için kullanabileceğiniz PanoramaStudio programının içerisinde seveceğinize inandığım fotoğraf filtreleri bulunmaktadır. Panoramalarınızı kişiselleştirebileceğiniz etkileyici bir program olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
3.0.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,511
HEMEN İNDİR (21.8 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?