Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSPanoramaStudio

reklam

Panoramik Fotoğraf Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış PanoramaStudio programı sayesinde farklı fotoğrafları birleştirerek panoramalarınızı kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan PanoramaStudio programına fotoğraf eklemek için yapmanız gereken tek şey Import seçeneğini kullanmak.

Ardından panoramanızda kullanacağınız fotoğrafları ekleyip sıralamalarını değiştirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda PanoramaStudio programı odaklama mesafesini lens ve kamera yapısını parametreler bölümünden ayarlamanız mümkün. 

Panoramanızda kullanacağınız PanoramaStudio programı fotoğrafı otomatik olarak yeniden yapılandırabiliyor. Bu sayede tüm fotoğraflarınız eşit boyuta geliyor. Programın en güzel özelliği ise bu olsa gerek çüünkü tek tek yeniden boyutlandırma işiyle uğraşmıyorsunuz. Çalışmanızı bitirdikten sonra panoramalarınızı farklı şekillerde kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Dilerseniz klasik bir panorama olarak kaydedebilirsiniz. 360 derecelik panoramik fotoğraflar elde etmek için kullanabileceğiniz PanoramaStudio programının içerisinde seveceğinize inandığım fotoğraf filtreleri bulunmaktadır. Panoramalarınızı kişiselleştirebileceğiniz etkileyici bir program olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.0.1
BOYUT
21.8 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,182
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.