Password Boss

Password Boss

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Şifre Kaydetme Saklama Programı

Password Boss ile şifrelerinizi güvenli bir şekilde saklamaya ne dersiniz?

İnternet kullanımlarında çeşitli hesaplar oluşturup duruyoruz ancak bunları akılda tutmakta pek kolay olmuyor. Hesapları açmak kolay hatırlayabileceğimiz bir şifreyi koymak bile kolay ama bazen bu şifreleri hatırlamakta zorluk çekebiliyoruz.

Özellikle benim gibi çok fazla kullanıcı hesabı açıpta şifrelerini hemen hemen aynı yapmayan biri için çok ideal bir program. Şifrenizi mi unuttunuz gibi yöntemleri kullanarak şifrelerinizi yenilemekle uğraşıp vakit kaybetmek yerine güvenli bir programla bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. 

Tüm hesaplarınızın şifresini güvenli bir şekilde bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Şifrelerinizi yönetme konusunda yardımcı olan programla banka numaralarınızı, sosyal medya şifrelerinizi, alışveriş sitelerine üye olduğunuz şifreleri ve daha birçok şifreyi saklayabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz güvenli bir sistemle şifrelerinizi neredeyse sizden bile koruyabilen programın Premium versiyonu da bulunuyor. Eğer size ücretsiz versiyonu yeterli gelmiyorsa Premium versiyonuna da geçebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,247
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?