Paytak Tv

Paytak Tv

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

TV İzleme Ve Radyo Dinleme Programı

Windows bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde televizyon izleyebilmeniz ve radyo yayınlarını dinleyebilmeniz için hazırlanmış başarılı bir televizyon programıdır. 

Gayet sade ve kullanışlı olan Paytak TV programı binlerce kullanıcıya ulaşmış başarılı bir hizmet sunuyor. Bilgisayar ortamında çevirimiçi olarak televizyon kanallarını izlemek isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım ücretsiz olarak sunulan Paytak Tv programı her düzey bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Ayrıca içerisinde bulundurmuş olduğu özellikler sayesinde flash oyunlar da oynayabiliyorsunuz. Televizyon sekmesi altında bulunan müzik, moda, spor, haber, sinema, dini, genel, ekonomi ve çocuk gibi pek çok kategoriye de ulaşabilirsiniz. 

Radyo sekmesi altında da yine aynı şekilde kategoriler yer alıyor. İstediğiniz kategoriyi seçerek istediğiniz tarzda müzik dinleyebilirsiniz. Pop, arabesk, slow, nostalji, oyun havası ve yabancı gibi pek çok kategoriye ulaşabilirsiniz. Eğer sizde çevirimiçi yani canlı televizyon izlemek ve radyo kanallarını dinlemek istiyorsanız Paytak Tv programını sitemizden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
TV - Radyo
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,019
HEMEN İNDİR (4.7 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?