Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PC Building Simulator
Ücretsiz Bilgisayar Toplama Parçalama Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

PC Building Simulator ile sizleri keyifli anlar bekliyor..

Bilgisayar işini sevenlerin hoşuna gidecek harika bir oyun. PC Building Simulator oyununda bilgisayar toplama hakkında fikir edinmek istiyorsanız eğlence hemde bilgi sunabilecek başarılı bir bilgisayar toplama oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda elinizdeki bilgisayarı sıfırdan inşa ediyoruz. Bununla birlikte bilgisayar oluşturan parçaları envanterden seçebilir ve kasanın üzerinde montaj yapabiliyoruz. Parçaları sırasıyla seçmemiz gerekiyor. Fakat doğru parçaları sırasına göre monte etmeniz bu şekilde bilgisayarınızı tamamlamanız gerekiyor. 

PC Building Simulator oyununda I tuşunu kullanarak envanterlerinizi açıyor ve orada kullanabileceğiniz parçalar da lisleleniyor. Fare ile parçayı monte ederek alanı kasa üzerinde hedeflemeniz mümkün oluyor. Sol tuşa tıklayarak parçayı yerleştiriyorsunuz.

Sol tuşa tıklayarak parçaları yerleştirebiliyor T tuşuna basarak ipuçları hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Oyun her ne kadar şuan için alpha aşamasında olsa da Tutorial moduna yani eğitim moduna da PC Building Simulator'da yer veriliyor. Oyuna ilerleyen zamanda kariyer modunun eklenmesi planlananlar arasında. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
18.39 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,868
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.