Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PCKeeper Antivirüs
Gerçek Zamanlı Antivirüs Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz PCKeeper Antivirüs programı sayesinde virüslere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınıza dışardan gelecek her türlü tehlikeye karşı koruyabileceğiniz başarılı bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınıza dışardan gelecek zararlı virüs ve trojanlerden koruma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Düzenli olarak virüs veritabanı güncellemesi yapılan PCKeeper Antivirüs programı sizi tüm online tehlikelere karşı korumaktadır. Özellikle de son yıllarda giderek artan internet dolandırıcıklarına göz açtırmayan PCKeeper Antivirüs programı internet üzerinde gezinirken karşılaşabileceğiniz tehlikelere karşı önlemler alabilirsiniz. Bu sayede güvenli bir şekilde dilediğiniz gibi internet kullannımı sağlayabilirsiniz. 

Bilgisayar kullanımı hakkında iyi bir deneyiminiz olmasa bile kullanabileceğinizi inandığım PCKeeper Antivirüs program ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Her ne kadar ben bilgisayarı iyi biliyorum dolandırılmam güvenlik konudunda sıkıntılar yaşamam diyorsanız zaman zaman aldanabilirsiniz. Aldanmamak adına ücretsiz olarak PCKeeper Antivirüs programını indirip denemeye başlayabilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1.85
BOYUT
1.37 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,361
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.