PDF to DWG Converter

PDF to DWG Converter indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

DWG, DWF ve DXF Formatlarını PDF Formatına Dönüştürme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan PDF to DWG Converter programıyla DWG, DWF ve DXF dosyalarını PDF formatına kolay bir şekilde çevirebilirsiniz. 

Programı kullanmak için ek bir yazılıma ise ihtiyacınız yok. Toplu olarak dosya dönüştürme işlemine imkan sağlayan PDF to DWG Converter  programı bu sayede dosyalarla tek tek uğraşmadan toplu bir halde dönüştürme yapmanız mümkün. Sayfa boyutlarını dilediğiniz gibi ayarlamanıza imkan sağlayan PDF to DWG Converter  programı ön tanımlı ayarlardan birini tercih etmenize olanak sağlamaktadır. 

PDF çıktılarının çözünürlüğünü ayarlamanıza imkan sağlayan PDF to DWG Converter  programı kolay kullanımlı özelliklere sahiptir. AutoCAD'e ihtiyaç olmadan çalışabilmektedir. Ayrıca 3 boyutlu obje desteği sunmaktadır. Ücretsiz olarak Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz PDF to DWG Converter  programı basit bir düzene sahiptir. 

Gelişmiş özellikler ve dönüşüm sonuçları ile karşımıza çıkan PDF to DWG Converter programı sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanmaktadır. Testlerim esnasında herhangi bir teknik sorunla karşılaşmadım. 

Sonuç olarak elinizde bulunan DWF, DWG ve DXF formatlarını PDF formatına dönüştürmek için gerekli araçları bulunduran başarılı bir program olduğundan dolayı Windows bilgisayarınızda kullanmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
3.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,390
HEMEN İNDİR (7.84 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?