Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

PeaZip

reklam

Dosya Sıkıştırma Arşivleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

PeaZip programı sayesinde dosyalarınızı sıkıştırabilir  ve arşivleme işlemini yapabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve kaliteli olan programın kendisine benzeyen programlara nazaran ücretsizdir. Bildiğiniz üzere sizler için ücretsiz v kaliteli programlar paylaşmak önceliğimiz. Bizim anlayışımıza uyan nadir programlardan biri olan PeaZip hem ücretsiz olup hemde geniş formata sahip olup bilgisayar kullanıcılarıın dikkatini çekmekte.

Program kendisine özel olan formatı yani  7Z ve 7Z-sfx'e destek sağlamasının yanısıra ARC/WRC, BZ2/TBZ2, GZ/TGZ, PAQ/LPAQ, PEA, QUAD/BALZ, TAR, UPX, ZIP gibi formatları da desteklemektedir.

Tek bir programda iki büyük özellik!

 
Arşivleme konusunda size yardımcı olacak kaliteli bir program. Arama fonksiyonu, program kopyalama işlemi, dosya ayırma işlemi, dosya birleştirme işlemlerinizi de yapabilmektedir. Dilerseniz programın açabildiği, çıkartma yapabildiği, gezdiği ve test yapabildiği dosya formatlarına göz atalım..

* ACE, ARJ, CAB, CHM, CPIO, ISO, MSI, DOC, XLS, PPT
* Java (JAR, EAR, WAR)
* Linux (DEB, PET/PUB, RPM, SLP)
* Mac (DMG/HFS)
* OpenOffice Dosyaları
* NSUS, PAK/PK3/PK4, RAR, SMZIP, U3P, UDF, WIM, XAR, XPI, Z/TZ
 
PeaZip ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir program. En iyi özellikleri ise dosya şifreleme ve sıkıştırma değişkenleri yapabilmesidir. Eğer sizde dosyalarınızı güvenli bir şekilde arşivlemek ve sıkıştırmak istiyorsanız PeaZip programını denemenizi öneririm.
 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.9.1
BOYUT
5.09 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,995
GELİŞTİRİCİ
Giorgio Tani
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2000 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.