Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Pes 2012 Türkçe Spiker Yaması
Pes 2012 Oyununun Türkçe Spiker Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Türkçe spiker.com ekibi tarafından büyük bir dikkatle hazırlanmış PES 2012 oyununun Türkçe dil yamasıdır. Büyük merakla beklenen Türkçe spiker yaması nihayet yayınlandır. 

Pes 2012 Türkçe Spiker yaması sayesinde PES 2012 oyununu Türkçe yapabilirsiniz. Ayrıca orijinal oyununuza zarar gelecek diye endişelenmeyin. PES 2012 Türkçe Spiker yamasından memnun kalmazsanız indirmiş olduğunuz dosyayı silmeniz yeterli olacak.
 
Peki PES 2012 oyununu Türkçe yapabilmek için neler yapmalıyız?
Pes 2012 türkçe spiker kurulumu nasıl diye endişelenmeyin. İndirmiş olduğunuz dosyadan çıkan dt00_e.img dosyasını oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan ''img'' klasörünün içerisine atınız. Dilerseniz bu işletmi yapmadan önce dosyanızın yedeğini alabilirsiniz. Kurulum dizinini doğru yaptığınızı C:Program Files (x86)KONAMIPro Evolution Soccer 2012img dizinin de anlayabilirsiniz. 
 
Aynı zamanda masasütüne oyunun kısoluna sağ tıklayıp, dosya aç konumuna derseniz IMG dosyasını kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu işlemden sonra oyun ayarlarından sistem ayarlarına girdikten sonra dil ayarlarları bölümünden anlatım dilini Türkçe seçmeniz gerekmektedir. 
 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
319.45 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,961
GELİŞTİRİCİ
Türkçespiker Ekibi
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.