Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PES 2014
Pro Evolution Soccer 14 Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Konami tarafından geliştirilen ve merakla beklenilen PES 2014 ile ilgili çarpıcı açıklamalar hergün yeni bir boyuta ulaşıyor. Oyun yayınlandığı andan itibaren sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Yeni bir oyun motoru ile karşımızda olacağı söylenmektedir. 

Pes 2014 yeni grafiklerle ve özelliklerle hazırlanmış yeni bir oyun moturu ile daha zevkli bir oyun deneyimi sunacaktır.

Bildiğiniz üzere PES 2013, PES 2012 beklentileri karşılayamadı. Fakat PES 2014 oyunu yepyeni özelliklerle gelmektedir. Grafik ve ses özellikleri şimdiden meraklılarında büyük bir heyecan yarattı.

Oyun motorunun tamamen değiştiğini öne süren Konami sizlere yeni bir oyunun deneyimini sunmak için geliyor. Konami şirketi konu ile ilgili yaza doğru oyunun yayınlanacağını söylüyor. 

Resmi twitter hesabında  "Baharda bazı sürprizler bizleri bekliyor.'' açıklamasını yapmıştı. Size oyun hakkındaki söylentileri ve sürüm bilgilerini söylemeye devam edeceğiz. Dilerseniz bu konu ile bildiklerinizi bizimle yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
1.61 GB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
40,750
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.