PES 2016 Türkçe Yama

PES 2016 Türkçe Yama

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

PES 2016 Türkçe Dil Paketi

PES 2016 Türkçe Yama ile oyununuzdaki metinleri kolay bir şekilde Türkçe diline çevirebilirsiniz. Windows bilgisayarlar için hazırlanmış olan oyunu Türkçe'ye çevirmeniz için hazırlanmış dil paketidir. 

Türkçe olarak çıkış yapmış olsa da oyunun farklı kaynaklardan elde edilen dijital versiyonlarında ne yazık ki Türkçe desteği bulunmuyor. Bu nedenle oyun içerisinde yazılan yazılar İngilizce olarak karşımıza çıkıyor. Hepimizin İngilizce'si yeterli olacak diye birşey olmadığından dolayı PES 2016 Türkçe Yaması tüm metinleri sizin için Türkçe'ye çevirmiş ve oyunculara iyi bir kolaylık sağlamış.

Bu yama ise oyunculara Konami tarafından oluşturulmuş olduğundan dolayı PES 2016 oyununda yer alan metinlerle tam bir uyum gösteriyor. Bu nedenle sıkıntısız bir PES 2016 Türkçe versiyon deneyimini yaşıyoruz. 

PES 2016 Türkçe Yama Kurulumu 
Öncelikle olası herhangi bir durum için orjinal oyun dosyalarınızı yedeklemenizi öneriyorum. 
Sitemizden dosya indirme işlemini güvenli bir şekilde başlatabilirsiniz. 
Arşiv dosyasını herhangi bir RAR açma programı ile klasöre çıkartın. 
Dışarı çıkartmış olduğunuz dt20_tur_win.cpk dosyasını bilgisayarınızdaki PES 2016 klasörünün içerisine taşıdıktan sonra oyunu açıp oyunun ana menüsünde bulunan Extras bölümüne gidin. Ardından System Settings bölümünü açıp Language Settings menüsünden seçeneğinizi Türkçe olarak belirleyin. İşte herşey bu kadar kolay. Yama kurulumu ile ilgili kafanıza takılan birşeyler varsa yorum olarak bize bildirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dil Yamaları
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,686
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?