PES 2016

PES 2016

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Gerçekçi Futbol Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz PES 2016 oyununda sizleri heyecan dolu anlar bekliyor. Gerçek bir futbol meraklısıysanız ve gerçekçi bir oyun oynamayı istiyorsanız tercihiniz PES'ten yana olabilir. 

Önceki oyunlarına göre oyuncuları önemli yeniliklerin beklediği PES 2016 oyununda oynanış açısından da dikkat çeken yenilikler hazırlanmış. Bunlar arasında "Collision System" özelliği yer alıyor. Bu özellik ise temel olarak oyunların diğer oyuncularla henüz karşılaşmalarında ve çarpışmalarında nasıl bir fiziksel tepki vermesi gerektiğini belirlemektedir. 

Oyunda yönetmiş olduğunuz oyuncunun çarpışma açısını, hızını ve pozisyonunu hesaplayarak çok daha doğal tepkiler ve düşüşler de gerçekleşebiliyor. Özellik iyice rötüşlanmış olup daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunması adına daha çok geliştirilmiştir. 

Ayrıca PES 2016 takım oyununda bazı gelişmelerin olduğunu söylemekte mümkün. Bunun dışında geliştirilmiş oyuncu yapay zekası ile 2'li ve 3'lü oyunlarda takım arkadaşlarınız otomatik olarak pas alabilecekleri müsait alanlara koşacaklar.. Bu sayede oyuncular manuel olan destek isteme durumundan kurtulmuş olacak. 

Grafiklerine gelirsek eğer şunları söyleyebiliriz. Önceki serisine göre daha tatmin edici bir kalitede grafikler bizleri bekliyor. Oyuncuların gölgeleri ve ciltleri bir önceki seriye oranla daha iyi görünüyor. Geliştirilmiş yapay zeka ve kontrol edilebilir gol sevinçleri de oyun içerisinde alan yenilikler arasında yer alırken kaleci yapay zekası da daha kontrol edilebilir durumda. 

PES 2016 Sistem Gereksinimleri
Windows 7 Service Pack 1
Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz yahut AMD Athlon II X2 240 ve dengi işlemciler
1 GB RAM
Nvidia GeForce 7800, ATI Radeon X1300 veya Intel HD Graphics 2000 ekran kartı
DirectX 9.0c destekleyen 512 MB ekran kartı
8 GB sabit disk alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
12,344
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?